Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Hassan69

Movie Buff - 435 Film Ratings

Member Since: Jun 5, 2008

Location: LYON, France

more Recent Ratings
Check out Hassan69's...
67 17% Ocean's 8 (2018) - Jul 12, 2018
86 61% Solo: A Star Wars Story (2018) - May 23, 2018
85 55% Deadpool 2 (2018) - May 20, 2018
55 10% Lucifer (2016) - May 16, 2018
87 65% 10 Cloverfield Lane (2016) - May 14, 2018
77 33% The Cloverfield Paradox (2018) - May 10, 2018
93 89% Avengers: Infinity War (2018) - May 01, 2018
95 94% Black Panther (2018) - Mar 13, 2018
91 82% The Shape of Water (2017) - Mar 05, 2018
87 65% Deadpool (2016) - Jan 23, 2018