Hbnmb

Movie Buff - 333 Film Ratings
Member Since: Apr 27, 2018
Check out Hbnmb's...
60 10% | The Holiday (2006) - Aug 01, 2020 |
50 5% | Troy (2004) - Aug 01, 2020 |
80 57% | Ramy (2019) - Aug 01, 2020 |
88 88% | L'amica geniale (2018) - Jul 26, 2020 |
70 24% | Joker (2019) - Jul 26, 2020 |
80 57% | Uncut Gems (2019) - Jul 26, 2020 |
90 92% | Portrait of a Lady on Fire (2019) - Jul 26, 2020 |
82 69% | Coupling (2000) - Jul 26, 2020 |
83 73% | Parasite (2019) - May 15, 2020 |
83 73% | Oslo, August 31st (2011) - May 15, 2020 |