Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HcuJAk

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 29, 2020

more Recent Ratings
100 95% Inception (2010) - Jul 29, 2020
20 10% Mr. Nobody (2009) - Jul 29, 2020
80 65% Knives Out (2019) - Jul 29, 2020
75 55% Across the Universe (2007) - Jul 29, 2020
50 35% The Lobster (2015) - Jul 29, 2020
95 85% The Dark Knight (2008) - Jul 29, 2020
20 10% Idiocracy (2006) - Jul 29, 2020
30 25% Despicable Me (2010) - Jul 29, 2020
60 45% Wayne's World (1992) - Jul 29, 2020
90 75% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jul 29, 2020