Hedon

hedon
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 29 May 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Sidney lumeti severim

more Recent Ratings

80 45% Funny Games (2008) - Rated 06 Mar 2021
65 12% I Care a Lot (2021) - Rated 06 Mar 2021
90 86% Uncut Gems (2019) - Rated 06 Feb 2021
83 60% Nightcrawler (2014) - Rated 06 Feb 2021
50 4% Promising Young Woman (2020) - Rated 06 Feb 2021
30 2% Wonder Woman 1984 (2020) - Rated 06 Feb 2021
75 30% Die Sieger (1994) - Rated 05 Jul 2020
83 60% The Land of Steady Habits (2018) - Rated 13 Feb 2020
68 15% Zodiac (2007) - Rated 11 Jan 2020
75 30% Alphaville (1965) - Rated 11 Jan 2020