Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Hefty Howie

Film Freak - 918 Film Ratings

Member Since: Mar 10, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
56% Ad Astra (2019) - Sep 25, 2019
17% It Chapter Two (2019) - Sep 24, 2019
94% It's Such a Beautiful Day (2011) - Sep 11, 2019
56% Midsommar (2019) - Sep 11, 2019
56% The Peanut Butter Falcon (2019) - Sep 11, 2019
56% Ready or Not (2019) - Sep 11, 2019
32% Hobbs and Shaw (2019) - Aug 26, 2019
94% Hereditary (2018) - Aug 18, 2019
94% Incendies (2010) - Aug 17, 2019
56% The Raid 2 (2014) - Aug 12, 2019