Hejazif

hejazif
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% Certified Copy (2010) - Rated 05 Jul 2016
91 89% The Green Mile (1999) - Rated 28 Jun 2016
91 89% Fight Club (1999) - Rated 28 Jun 2016
88 68% Inception (2010) - Rated 28 Jun 2016
1% If Only (2004) - Rated 28 Jun 2016
79 30% About Elly (2009) - Rated 28 Jun 2016
69 14% Love and Other Drugs (2010) - Rated 28 Jun 2016
1% Love Actually (2003) - Rated 28 Jun 2016
68 12% Persepolis (2007) - Rated 28 Jun 2016
88 68% Anna Karenina (2012) - Rated 28 Jun 2016