Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HellNow

Movie Buff - 161 Film Ratings

Member Since: Sep 12, 2019

more Recent Ratings
34% Beyond the Gates (2005) - Sep 12, 2019
34% Coco (2017) - Sep 12, 2019
100 98% Youth (2015) - Sep 12, 2019
14 79% The Dark Knight Rises (2012) - Sep 12, 2019
71% Django Unchained (2012) - Sep 12, 2019
75% The Fifth Element (1997) - Sep 12, 2019
34% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Sep 12, 2019
34% The Great Dictator (1940) - Sep 12, 2019
100 98% Little Children (2006) - Sep 12, 2019
72% The Fugitive (1993) - Sep 12, 2019