HelloJ

helloj
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

29% The Breakfast Club (1985) - Rated 05 Jan 2018
8% Shame (2011) - Rated 05 Jan 2018
43% Good Will Hunting (1997) - Rated 05 Jan 2018
65% Airplane! (1980) - Rated 05 Jan 2018
10 87% Lost in Translation (2003) - Rated 05 Jan 2018
43% Clueless (1995) - Rated 05 Jan 2018
10 87% Home Alone (1990) - Rated 05 Jan 2018
8% The Blue Lagoon (1980) - Rated 05 Jan 2018
8% Platoon (1986) - Rated 05 Jan 2018
10 87% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 05 Jan 2018