Hendersond

hendersond
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2013
Location: Wichita , Kansas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love seeing and talking about the world of film.

more Recent Ratings

90 49% Apocalypse Now (1979) - Rated 12 Jan 2014
84 41% X-Men (2000) - Rated 12 Jan 2014
81 36% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 12 Jan 2014
22% Twilight (2008) - Rated 24 Nov 2013
18% Battlefield Earth (2000) - Rated 24 Nov 2013
18% Son of the Mask (2005) - Rated 24 Nov 2013
18% Jaws 3-D (1983) - Rated 24 Nov 2013
18% Fred: The Movie (2010) - Rated 24 Nov 2013
18% The Room (2003) - Rated 24 Nov 2013
18% Dragonball Evolution (2009) - Rated 24 Nov 2013