HenryMcCoy

henrymccoy
Movie Buff - 455 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2014
Location: Denver, CO, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: The beast with the least.

more Recent Ratings

80 54% Zodiac (2007) - Rated 01 Mar 2014
90 85% A Few Good Men (1992) - Rated 01 Mar 2014
85 67% Shrek (2001) - Rated 01 Mar 2014
85 67% GoldenEye (1995) - Rated 01 Mar 2014
20 10% The Godfather: Part III (1990) - Rated 01 Mar 2014
55 16% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 01 Mar 2014
80 54% Space Cowboys (2000) - Rated 01 Mar 2014
77 42% Leap of Faith (1992) - Rated 01 Mar 2014
85 67% The Sting (1973) - Rated 01 Mar 2014
90 85% Dead Poets Society (1989) - Rated 01 Mar 2014