HermioneG

hermioneg
Movie Buff - 261 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 76% X2: X-Men United (2003) - Rated 24 Mar 2013
79 62% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 24 Mar 2013
50 5% Twilight (2008) - Rated 16 Feb 2013
71 37% Carnage (2011) - Rated 20 Jan 2013
74 45% The Lookout (2007) - Rated 20 Jan 2013
80 67% The Wrong Man (1956) - Rated 20 Jan 2013
78 56% Primal Fear (1996) - Rated 20 Jan 2013
72 39% Dredd (2012) - Rated 20 Jan 2013
70 33% Heaven Can Wait (1978) - Rated 20 Jan 2013
76 50% Les Misérables (2012) - Rated 20 Jan 2013