Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HhveuP

Flick Fan - 97 Film Ratings

Member Since: Oct 5, 2018

more Recent Ratings
95 97% All Dogs Go to Heaven (1989) - Oct 06, 2018
65 37% The Expendables 3 (2014) - Oct 06, 2018
70 48% The Expendables 2 (2012) - Oct 06, 2018
75 61% The Expendables (2010) - Oct 06, 2018
75 61% Finding Dory (2016) - Oct 06, 2018
85 87% Finding Nemo (2003) - Oct 06, 2018
60 31% A Good Day to Die Hard (2013) - Oct 06, 2018
65 37% Live Free or Die Hard (2007) - Oct 06, 2018
70 48% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Oct 06, 2018
75 61% Die Hard 2 (1990) - Oct 06, 2018