Hilda Kazemi

hilda_kazemi
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2016
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 59% Woman in Gold (2015) - Rated 09 Jun 2016
96 83% Intouchables (2011) - Rated 09 Jun 2016
95 75% Hamoun (1990) - Rated 09 Jun 2016
92 69% Still Alice (2014) - Rated 09 Jun 2016
68 14% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 09 Jun 2016
86 42% The Godfather (1972) - Rated 09 Jun 2016
87 44% Amour (2012) - Rated 09 Jun 2016
79 26% Brave (2012) - Rated 09 Jun 2016
96 83% A Walk in the Clouds (1995) - Rated 09 Jun 2016
89 49% A Beautiful Mind (2001) - Rated 09 Jun 2016