HistFictFan

histfictfan
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Band of Brothers (2001) - Rated 19 Aug 2019
85 45% The Legend of Zorro (2005) - Rated 19 Aug 2019
90 65% Madagascar (2005) - Rated 19 Aug 2019
10 5% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 19 Aug 2019
70 30% The Aviator (2004) - Rated 19 Aug 2019
95 85% Die Hard (1988) - Rated 19 Aug 2019
90 65% Catch Me If You Can (2002) - Rated 19 Aug 2019
70 30% Showgirls (1995) - Rated 19 Aug 2019
90 65% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 19 Aug 2019
60 15% Fight Club (1999) - Rated 19 Aug 2019