Hizumi

hizumi
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2013
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 24% Megan Is Missing (2011) - Rated 26 Jan 2013
65 42% Day Watch (2006) - Rated 26 Jan 2013
70 64% Night Watch (2004) - Rated 26 Jan 2013
80 91% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 26 Jan 2013
70 64% Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 26 Jan 2013
65 42% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 26 Jan 2013
50 9% The Revenant (2009) - Rated 26 Jan 2013
65 42% Brokeback Mountain (2005) - Rated 26 Jan 2013
55 14% The Moth Diaries (2011) - Rated 26 Jan 2013
60 24% Orphan (2009) - Rated 26 Jan 2013