Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HjwO7d

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Jul 16, 2018

more Recent Ratings
99 92% Misery (1990) - Jul 16, 2018
90 73% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Jul 16, 2018
2% Trainspotting (1996) - Jul 16, 2018
75 38% Back to the Future (1985) - Jul 16, 2018
60 16% Ant-Man (2015) - Jul 16, 2018
80 52% American Psycho (2000) - Jul 16, 2018
67 21% The Lego Movie (2014) - Jul 16, 2018
90 73% Scary Movie 2 (2001) - Jul 16, 2018
75 38% The Hangover (2009) - Jul 16, 2018
30 7% 50 First Dates (2004) - Jul 16, 2018