Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HmWCYm

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Sep 13, 2018

more Recent Ratings
89 50% The Karate Kid (1984) - Sep 13, 2018
90 65% No Country for Old Men (2007) - Sep 13, 2018
90 65% Ratatouille (2007) - Sep 13, 2018
99 86% Coraline (2009) - Sep 13, 2018
99 86% The Shining (1980) - Sep 13, 2018
90 65% Jaws (1975) - Sep 13, 2018
80 31% Grease (1978) - Sep 13, 2018
89 50% John Wick (2014) - Sep 13, 2018
100 95% The Thing (1982) - Sep 13, 2018
80 31% I, Robot (2004) - Sep 13, 2018