Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HmsH4f

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2019

more Recent Ratings
75 68% The Pursuit of Happyness (2006) - Nov 22, 2019
75 68% Heat (1995) - Nov 22, 2019
30 13% Fantastic Four (2005) - Nov 22, 2019
75 68% Good Will Hunting (1997) - Nov 22, 2019
20 4% The Maze Runner (2014) - Nov 22, 2019
70 50% Big Fish (2003) - Nov 22, 2019
59 36% Happy Gilmore (1996) - Nov 22, 2019
89 95% The Departed (2006) - Nov 22, 2019
59 36% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Nov 22, 2019
50 22% Daredevil (2003) - Nov 22, 2019