Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Holden00

Movie Buff - 193 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Holden00's...
76 17% Ready Player One (2018) - May 26, 2019
83 50% Blue Valentine (2010) - May 01, 2019
84 57% Avengers: Endgame (2019) - Apr 25, 2019
81 39% The Nice Guys (2016) - Apr 24, 2019
85 66% Shutter Island (2010) - Apr 24, 2019
69 8% Shazam! (2019) - Apr 21, 2019
85 66% The Lion King (1994) - Apr 07, 2019
85 66% Green Book (2018) - Mar 31, 2019
84 57% Back to the Future Part III (1990) - Mar 24, 2019
83 50% Back to the Future Part II (1989) - Mar 21, 2019