Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Holland45

Film Freak - 730 Film Ratings

Member Since: Feb 21, 2015

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Holland45's...
77 82% Side By Side (2012) - Mar 20, 2021
75 76% Tenet (2020) - Mar 20, 2021
70 53% Jeff, Who Lives at Home (2011) - Mar 20, 2021
70 53% The One I Love (2014) - Mar 20, 2021
72 64% The Lazarus Effect (2015) - Mar 20, 2021
74 72% Creep (2014) - Mar 20, 2021
73 68% Carnage (2011) - Mar 20, 2021
76 79% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Mar 20, 2021
79 88% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Mar 20, 2021
84 97% Memento (2001) - Feb 24, 2021