Horror1983

horror1983
Movie Buff - 206 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2014
Location: Arkansas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 78% Tremors II: Aftershocks (1996) - Rated 09 Oct 2014
74 13% Night of the Lepus (1972) - Rated 09 Oct 2014
72 11% When a Stranger Calls (2006) - Rated 09 Oct 2014
88 47% The Woman in Black (2012) - Rated 09 Oct 2014
94 72% Dead of Night (1945) - Rated 09 Oct 2014
78 17% Fido (2007) - Rated 09 Oct 2014
95 78% House on Haunted Hill (1959) - Rated 09 Oct 2014
82 26% Friday the 13th (2009) - Rated 09 Oct 2014
70 9% Zombie Strippers (2008) - Rated 09 Oct 2014
74 13% Waxwork II: Lost in Time (1992) - Rated 09 Oct 2014