Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Horror Focus

Movie Buff - 138 Film Ratings

Member Since: Oct 16, 2013

Bio: horrorfocus.blogspot.com
more Recent Ratings
62 67% Yummy (2019) - Jul 05, 2020
"A gnarly exercise in black satire and toe-curling gore; Yummy is a neat zombie treat with plenty of flavour."
26 9% Darlin' (2019) - Jun 30, 2020
66 72% I See You (2019) - Jun 30, 2020
37 19% Snatchers (2019) - Jun 30, 2020
47 35% Brightburn (2019) - Jun 30, 2020
41 24% The Dead Don't Die (2019) - Jun 30, 2020
73 81% The Lighthouse (2019) - Jun 30, 2020
35 18% Bit (2019) - Jun 30, 2020
51 45% Ma (2019) - Jun 30, 2020
36 19% Recovery (2019) - Jun 30, 2020