Hossein A

hossein_a
Movie Buff - 220 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2014
Location: Tehran, Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A little Writer

more Recent Ratings

72 24% Gringo (2018) - Rated 06 Aug 2019
76 56% Atomic Blonde (2017) - Rated 06 Aug 2019
60 2% Hellboy (2019) - Rated 06 Aug 2019
75 49% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 03 Aug 2019
77 63% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 03 Aug 2019
74 39% The Croods (2013) - Rated 03 Aug 2019
82 86% The Favourite (2018) - Rated 03 Aug 2019
75 49% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 03 Aug 2019
81 83% Birdman (2014) - Rated 03 Aug 2019
77 63% Easy A (2010) - Rated 03 Aug 2019