Hossein_ie

hosseinie
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 88% Diario de una ninfómana (2008) - Rated 15 Nov 2018
75 84% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 20 Oct 2018
70 63% Gladiator (2000) - Rated 20 Oct 2018
68 52% Ice Age (2002) - Rated 26 Jul 2017
65 41% Point Break (1991) - Rated 26 Jul 2017
60 29% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 19 Jan 2017
45 8% Ted (2012) - Rated 19 Jan 2017
56 20% Break Point (2015) - Rated 19 Jan 2017
45 8% Perfect Sense (2011) - Rated 19 Jan 2017
55 17% Daddy's Home (2015) - Rated 19 Jan 2017