Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HowardRoark

Film Freak - 833 Film Ratings

Member Since: Aug 15, 2016

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out HowardRoark's...
80 72% Burn After Reading (2008) - Aug 15, 2016
100 98% American Beauty (1999) - Aug 15, 2016
80 72% Cenneti beklerken (2006) - Aug 15, 2016
80 72% Eskiya (1996) - Aug 15, 2016
90 92% Pleasantville (1998) - Aug 15, 2016
70 40% Gran Torino (2008) - Aug 15, 2016
70 40% Polis (2007) - Aug 15, 2016
100 98% Takva (2006) - Aug 15, 2016
100 98% Babam Ve Oglum (2005) - Aug 15, 2016
90 92% Zügürt Aga (1985) - Aug 15, 2016