Howimademy

howimademy
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 59% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 04 Jan 2016
83 40% James and the Giant Peach (1996) - Rated 04 Jan 2016
88 72% American Psycho (2000) - Rated 04 Jan 2016
80 31% Psycho (1960) - Rated 04 Jan 2016
75 13% So I Married an Axe Murderer (1993) - Rated 04 Jan 2016
85 50% The Orphanage (2007) - Rated 04 Jan 2016
100 95% Blue Velvet (1986) - Rated 04 Jan 2016
72 4% 21 Grams (2003) - Rated 04 Jan 2016
90 86% Heavenly Creatures (1994) - Rated 04 Jan 2016
79 22% Fight Club (1999) - Rated 04 Jan 2016