Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
HtT8GY

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
80 46% Sicario (2015) - Jan 18, 2020
90 81% The Avengers (2012) - Jan 18, 2020
95 98% Batman Begins (2005) - Jan 18, 2020
90 81% Three Kings (1999) - Jan 18, 2020
75 33% The Grand Budapest Hotel (2014) - Jan 18, 2020
90 81% The Hunger Games (2012) - Jan 18, 2020
90 81% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 18, 2020
90 81% The Terminator (1984) - Jan 18, 2020
80 46% The Fifth Element (1997) - Jan 18, 2020
80 46% Star Trek Beyond (2016) - Jan 18, 2020