Hughpiesse

hughpiesse
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2016
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 56% Perfect Blue (1998) - Rated 09 May 2016
70 56% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 14 Apr 2016
72 66% Heavenly Creatures (1994) - Rated 10 Apr 2016
71 64% Goodfellas (1990) - Rated 10 Apr 2016
89 94% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 10 Apr 2016
75 71% The Big Lebowski (1998) - Rated 10 Apr 2016
71 64% Dazed and Confused (1993) - Rated 10 Apr 2016
69 48% Unforgiven (1992) - Rated 10 Apr 2016
82 85% Groundhog Day (1993) - Rated 10 Apr 2016
90 97% Naked (1993) - Rated 10 Apr 2016