Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Huisas1337

Film Freak - 540 Film Ratings

Member Since: Jun 13, 2018

Location: Ukraine

more Recent Ratings
Check out Huisas1337's...
81 74% Death Proof (2007) - Jan 17, 2019
31 0% Summer of '84 (2018) - Jan 16, 2019
91 90% Mid90s (2018) - Jan 14, 2019
41 4% Blockers (2018) - Jan 14, 2019
62 32% Eighth Grade (2018) - Jan 13, 2019
59 18% Dogman (2018) - Jan 11, 2019
84 76% The House That Jack Built (2018) - Jan 11, 2019
63 33% BlacKkKlansman (2018) - Jan 09, 2019
82 75% Bad Times at the El Royale (2018) - Jan 08, 2019
64 34% Batman Returns (1992) - Dec 27, 2018