HumanRadio

humanradio
Movie Buff - 229 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 06 Jan 2016
90 76% 12 Years a Slave (2013) - Rated 23 Dec 2015
100 97% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 23 Dec 2015
70 25% Good Will Hunting (1997) - Rated 23 Dec 2015
65 18% Frenzy (1972) - Rated 23 Dec 2015
65 18% Death Proof (2007) - Rated 23 Dec 2015
90 76% The Big Lebowski (1998) - Rated 23 Dec 2015
80 47% Being John Malkovich (1999) - Rated 23 Dec 2015
90 76% Fargo (1996) - Rated 23 Dec 2015
85 62% The Conversation (1974) - Rated 23 Dec 2015