Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Hunter

Movie Buff - 118 Film Ratings

Member Since: Jul 20, 2011

more Recent Ratings
70 27% The Commuter (2018) - Oct 05, 2018
90 82% Coco (2017) - Oct 05, 2018
65 16% The Cloverfield Paradox (2018) - Oct 05, 2018
75 39% Cargo (2018) - Oct 05, 2018
80 53% Brawl in Cell Block 99 (2017) - Oct 05, 2018
90 82% Blade Runner 2049 (2017) - Oct 05, 2018
80 53% Black Panther (2018) - Oct 05, 2018
95 95% Baby Driver (2017) - Oct 05, 2018
90 82% Annihilation (2018) - Oct 05, 2018
65 16% Annabelle: Creation (2017) - Oct 05, 2018