Huxley42

huxley42
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 30% The Wrestler (2008) - Rated 20 Nov 2012
85 88% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 20 Nov 2012
80 81% The Crimson Rivers (2000) - Rated 20 Nov 2012
80 81% The Shining (1980) - Rated 20 Nov 2012
20 30% Joy Ride (2001) - Rated 20 Nov 2012
90 95% The Last Samurai (2003) - Rated 20 Nov 2012
75 69% The Transporter (2002) - Rated 20 Nov 2012
80 81% V for Vendetta (2006) - Rated 20 Nov 2012
85 88% Natural Born Killers (1994) - Rated 20 Nov 2012
20 30% Tommy Boy (1995) - Rated 20 Nov 2012