Hydave

hydave
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 17 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 90% The Usual Suspects (1995) - Rated 10 Feb 2018
96 51% Deadpool (2016) - Rated 10 Feb 2018
97 70% Driving Miss Daisy (1989) - Rated 10 Feb 2018
99 98% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 10 Feb 2018
97 70% The Shining (1980) - Rated 10 Feb 2018
99 98% The Godfather (1972) - Rated 25 Feb 2017
90 18% The Skin I Live In (2011) - Rated 25 Feb 2017
97 70% When We Were Kings (1996) - Rated 25 Feb 2017
95 34% Doctor Strange (2016) - Rated 10 Dec 2016
97 70% Arrival (2016) - Rated 10 Dec 2016