Hydrrophilic

hydrrophilic
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 76% Un peu, beaucoup, aveuglement (2015) - Rated 30 Apr 2018
90 88% Get Out (2017) - Rated 30 Apr 2018
85 61% Phantom Thread (2017) - Rated 30 Apr 2018
100 99% Lady Bird (2017) - Rated 30 Apr 2018
99 97% Call Me by Your Name (2017) - Rated 30 Apr 2018
85 61% The Hunger Games (2012) - Rated 30 Apr 2018
85 61% A Quiet Place (2018) - Rated 30 Apr 2018
68 35% Ouija: Origin of Evil (2016) - Rated 05 Nov 2016
85 61% The Dressmaker (2015) - Rated 05 Nov 2016
88 76% Fried Green Tomatoes (1991) - Rated 05 Nov 2016