Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Hydrrophilic

Flick Fan - 64 Film Ratings

Member Since: Apr 27, 2016

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Hydrrophilic's...
88 76% Un peu, beaucoup, aveuglement (2015) - Apr 30, 2018
90 88% Get Out (2017) - Apr 30, 2018
85 61% Phantom Thread (2017) - Apr 30, 2018
100 99% Lady Bird (2017) - Apr 30, 2018
99 97% Call Me by Your Name (2017) - Apr 30, 2018
85 61% The Hunger Games (2012) - Apr 30, 2018
85 61% A Quiet Place (2018) - Apr 30, 2018
68 35% Ouija: Origin of Evil (2016) - Nov 05, 2016
85 61% The Dressmaker (2015) - Nov 05, 2016
88 76% Fried Green Tomatoes (1991) - Nov 05, 2016