Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
I1Ym4R

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 18, 2019

more Recent Ratings
70 50% The Wolverine (2013) - Mar 18, 2019
100 95% Dude, Where's My Car? (2000) - Mar 18, 2019
90 85% Snatch (2000) - Mar 18, 2019
50 5% Ghost Rider (2007) - Mar 18, 2019
65 25% Skyfall (2012) - Mar 18, 2019
65 25% Creed (2015) - Mar 18, 2019
70 50% Iron Man 3 (2013) - Mar 18, 2019
65 25% Interstellar (2014) - Mar 18, 2019
75 65% The Social Network (2010) - Mar 18, 2019
80 75% American Pie (1999) - Mar 18, 2019