Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
I8LsXm

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jul 21, 2020

more Recent Ratings
4% About Time (2013) - Jul 21, 2020
83% Serpico (1973) - Jul 21, 2020
37% What About Bob? (1991) - Jul 21, 2020
20% The Ring Two (2005) - Jul 21, 2020
37% The Lost Boys (1987) - Jul 21, 2020
83% The Running Man (1987) - Jul 21, 2020
58% A Fish Called Wanda (1988) - Jul 21, 2020
58% A Few Good Men (1992) - Jul 21, 2020
83% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Jul 21, 2020
37% The Blues Brothers (1980) - Jul 21, 2020