Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
I9w3aX

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Jul 19, 2020

more Recent Ratings
40 11% American Pie (1999) - Jul 19, 2020
95 96% Life Is Beautiful (1997) - Jul 19, 2020
80 57% The Illusionist (2006) - Jul 19, 2020
80 57% The Notebook (2004) - Jul 19, 2020
85 74% The Devil Wears Prada (2006) - Jul 19, 2020
75 37% Bridget Jones's Diary (2001) - Jul 19, 2020
80 57% Crazy, Stupid, Love (2011) - Jul 19, 2020
85 74% Pride & Prejudice (2005) - Jul 19, 2020
90 85% Saving Private Ryan (1998) - Jul 19, 2020
65 18% Little Miss Sunshine (2006) - Jul 19, 2020