IAMGEYSER

iamgeyser
Movie Buff - 265 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2015
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 71% House of Cards (2013) - Rated 18 Dec 2016
70 31% The Walking Dead (2010) - Rated 18 Dec 2016
85 87% Stranger Things (2016) - Rated 18 Dec 2016
70 31% Atlanta (2016) - Rated 18 Dec 2016
70 31% Skyfall (2012) - Rated 02 Nov 2015
85 87% The Ardennes (2015) - Rated 01 Nov 2015
65 13% Fantastic Four (2015) - Rated 30 Oct 2015
80 71% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 29 Oct 2015
80 71% The Loft (2015) - Rated 25 Oct 2015
75 51% Loft (2008) - Rated 25 Oct 2015