Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IANVS

Movie Buff - 493 Film Ratings

Member Since: Feb 25, 2013

Location: Cluj Napoca, Cluj, Romania

more Recent Ratings
87 97% Firefly (2002) - May 21, 2019
76 89% Game of Thrones (2011) - May 21, 2019
53 27% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - May 18, 2019
45 13% The Princess Switch (2018) - May 17, 2019
69 72% From Dusk Till Dawn (1996) - May 17, 2019
92 99% Steins;Gate (2011) - May 16, 2019
73 80% The Sixth Sense (1999) - May 16, 2019
44 11% Isn't It Romantic (2019) - May 16, 2019
70 74% Princess Mononoke (1997) - May 16, 2019
40 9% The Brothers Grimsby (2016) - May 16, 2019