Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IBoLNR

Flick Fan - 41 Film Ratings

Member Since: Nov 25, 2019

more Recent Ratings
80 82% Up (2009) - Nov 25, 2019
80 82% The Godfather (1972) - Nov 25, 2019
72 60% American Beauty (1999) - Nov 25, 2019
80 82% Only Yesterday (1991) - Nov 25, 2019
72 60% Ghost in the Shell (1995) - Nov 25, 2019
88 93% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Nov 25, 2019
3% The Hangover Part II (2011) - Nov 25, 2019
78 70% Seven Samurai (1954) - Nov 25, 2019
72 60% Howl's Moving Castle (2004) - Nov 25, 2019
89 97% Oldboy (2003) - Nov 25, 2019