Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IEgOqC

Flick Fan - 59 Film Ratings

Member Since: Apr 21, 2019

more Recent Ratings
89 81% American Pie (1999) - Apr 21, 2019
74 29% The Bourne Identity (2002) - Apr 21, 2019
79 45% Back to the Future (1985) - Apr 21, 2019
94 90% Role Models (2008) - Apr 21, 2019
88 72% Salt (2010) - Apr 21, 2019
89 81% World War Z (2013) - Apr 21, 2019
86 65% Argo (2012) - Apr 21, 2019
75 35% Friends with Benefits (2011) - Apr 21, 2019
88 72% Batman Returns (1992) - Apr 21, 2019
75 35% The Day After Tomorrow (2004) - Apr 21, 2019