Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IJpPfr

Flick Fan - 48 Film Ratings

Member Since: Sep 23, 2019

more Recent Ratings
100 64% John Wick: Chapter 2 (2017) - Sep 23, 2019
100 64% Christmas Vacation (1989) - Sep 23, 2019
100 64% Crash (1996) - Sep 23, 2019
100 64% Men in Black II (2002) - Sep 23, 2019
100 64% Black Swan (2010) - Sep 23, 2019
100 64% The World Is Not Enough (1999) - Sep 23, 2019
100 64% Jerry Maguire (1996) - Sep 23, 2019
100 64% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Sep 23, 2019
100 64% Basic Instinct (1992) - Sep 23, 2019
100 64% Team America: World Police (2004) - Sep 23, 2019