Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IJrvmq

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 28, 2020

more Recent Ratings
70 60% Titanic (1997) - Feb 28, 2020
20% Cruel Intentions (1999) - Feb 28, 2020
90 95% Before Sunrise (1995) - Feb 28, 2020
80 80% Before Sunset (2004) - Feb 28, 2020
80 80% Casablanca (1942) - Feb 28, 2020
70 60% Chasing Amy (1997) - Feb 28, 2020
20% Barton Fink (1991) - Feb 28, 2020
60 45% Braveheart (1995) - Feb 28, 2020
20% Iron Man (2008) - Feb 28, 2020
20% Shrek (2001) - Feb 28, 2020