Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IKtms5

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Mar 21, 2018

more Recent Ratings
10 9% The Dark Knight (2008) - Mar 21, 2018
10 9% 6 Days (2017) - Mar 21, 2018
10 9% Jason Bourne (2016) - Mar 21, 2018
10 9% The Bourne Ultimatum (2007) - Mar 21, 2018
10 9% The Bourne Identity (2002) - Mar 21, 2018
10 9% The Bourne Legacy (2012) - Mar 21, 2018
10 9% Training Day (2001) - Mar 21, 2018
10 9% Zero Dark Thirty (2012) - Mar 21, 2018
10 9% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Mar 21, 2018
0% X-Men (2000) - Mar 21, 2018