ILikeMovies

ilikemovies
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2010
Location: NJ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 65% The Seventh Seal (1957) - Rated 14 Sep 2014
70 49% High Noon (1952) - Rated 14 Sep 2014
75 65% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 14 Sep 2014
65 40% The Last Detail (1973) - Rated 21 Aug 2013
85 82% Miller's Crossing (1990) - Rated 21 Aug 2013
88 88% The Treasure of the Sierra Madre (1948) - Rated 21 Aug 2013
100 98% Aliens (1986) - Rated 21 Aug 2013
78 71% Saving Private Ryan (1998) - Rated 21 Aug 2013
88 88% Singin' in the Rain (1952) - Rated 21 Aug 2013
90 91% Seven Samurai (1954) - Rated 21 Aug 2013