Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
INWOBq

Flick Fan - 61 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
90 88% Batman Begins (2005) - Jan 18, 2020
82 63% Jarhead (2005) - Jan 18, 2020
90 88% The Devil Wears Prada (2006) - Jan 18, 2020
100 97% Pulp Fiction (1994) - Jan 18, 2020
87 79% Nightcrawler (2014) - Jan 18, 2020
87 79% Lord of War (2005) - Jan 18, 2020
90 88% Taxi Driver (1976) - Jan 18, 2020
80 49% Home Alone (1990) - Jan 18, 2020
80 49% American Pie 2 (2001) - Jan 18, 2020
90 88% Inception (2010) - Jan 18, 2020