Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IOEdfq

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Oct 7, 2018

more Recent Ratings
69 38% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Oct 07, 2018
50 23% Scent of a Woman (1992) - Oct 07, 2018
100 88% Thor (2011) - Oct 07, 2018
90 75% Cast Away (2000) - Oct 07, 2018
70 53% Toy Story (1995) - Oct 07, 2018
50 23% Shrek (2001) - Oct 07, 2018
3% Bonnie and Clyde (1967) - Oct 07, 2018
69 38% Hot Tub Time Machine (2010) - Oct 07, 2018
100 88% Dallas Buyers Club (2013) - Oct 07, 2018
70 53% My Cousin Vinny (1992) - Oct 07, 2018