Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IR25Su

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 18, 2019

more Recent Ratings
100 0% The Accountant (2016) - Oct 18, 2019
100 0% The Dark Knight (2008) - Oct 18, 2019
80 0% 12 Years a Slave (2013) - Oct 18, 2019
100 0% American Psycho (2000) - Oct 18, 2019
90 0% The Hateful Eight (2015) - Oct 18, 2019
100 0% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Oct 18, 2019
100 0% The Game (1997) - Oct 18, 2019
100 0% Meet the Fockers (2004) - Oct 18, 2019
60 0% Junior (1994) - Oct 18, 2019
90 0% The Expendables (2010) - Oct 18, 2019