Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IRJnWl

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
50 24% Man of Steel (2013) - Jan 18, 2020
30 8% The Nutty Professor (1996) - Jan 18, 2020
80 76% Happy Gilmore (1996) - Jan 18, 2020
70 54% The Lion King (1994) - Jan 18, 2020
50 24% Titanic (1997) - Jan 18, 2020
80 76% Iron Man (2008) - Jan 18, 2020
80 76% Oblivion (2013) - Jan 18, 2020
50 24% Step Brothers (2008) - Jan 18, 2020
80 76% Gladiator (2000) - Jan 18, 2020
50 24% In Time (2011) - Jan 18, 2020